شرکت آسفالت پارس دماوند Asphalt Pars Damavand. CO
معرفی شرکت

شرکت آسفالت پارس دماوند در سال ۱۳۸۴ با پیشنهاد مهندس مهدی ضابطی طرقی (رئیس هیئت مدیره) و مهندس فرامرز ضابطی طرقی (مدیرعامل) به منظور ارائه ی خدمات در زمینه های تولیدی و با عزم راهسازی و عمران و آبادانی کشور در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت گردید.

 


 • مدیران این شرکت که دارای سوابق ذی قیمتی در زمینه های معدن، راهسازی و ابنیه در استان تهران هستند و سابقا اولین معدن شن و ماسه مخلوط کوهی در سطح کشور را در منطقه تاسیس نمودند، جهت تامین نیاز منطقه شرق استان تهران به کارخانه تولید آسفالت تصمیم به احداث کارخانه در ۶ کیلومتری شهر گیلاوند می نمایند و برای این منظور از معدن مخلوط کوهی آبکلا که قبلا توسط ایشان اکتشاف گردیده است بهره برداری نموده و با تولید محصولات بصورت تخصصی برای کارخانه آسفالت و تاسیسات بتن هزینه های تولید را کاهش داده است و همچنین با تجهیز شرکت به کلیه ماشین آلات راهسازی و اجرایی گامی در جهت کاهش واسطه ها برداشته است. در مدت زمان کوتاهی از زمان تاسیس ، این شرکت توانست گامهای بلندی در عرصه فعالیتهای مختلف تولیدی و عمرانی در سطح منطقه بردارد و به ایفای نقش سازنده خود به ویژه در زمینه (راه و ترابری،آب و …) بپردازد. شرکت آسفالت پارس دماوند با بهره گیری از پرسنل جوان و در عین حال مجرب و متخصص و بهره گیری از تکنولوژی روز تلاش نموده است تا همواره در عرصه خدمات و تولید در رشته های مختلف پویایی خود را حفظ نماید.

 •  در راستای طرح توسعه شرکت مدیران این مجموعه تصمیم به احداث مجتمع ترکیبی با استفاده از تکنولوژی روز در بخش شمال شرقی مجموعه معدنی و صنعتی آبکلا با کاربری : اداری – خدماتی شامل: (بخش مدیریتی- اداری- مالی- آزمایشگاه مکانیک خاک مجهز سلف غذاخوری و تعمیرگاه) نمودند. احداث مجتمع در بهار ۱۳۹۴ کلید خورد و در بهمن ماه همان سال مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 •     

 


 چشم انداز :

 1. دستیابی به فناوری‌های نوین در جهت ارتقای سطح کیفی

 2. تولیدو بهره برداری در راستای توسعه پایدار و حفظ منابع ارزشمند ملی برای نسل آینده

 3. پایبندی به اصول حرفه ای مهندسی و کلیه تعهدات قانونی و عرفی

 4. ارائه خدمات به مشتریان و کارفرمایان با بهترین کیفیت ممکن و جلب رضایت آنان

 5. در اولویت قرار دادن ایمنی کارکنان و پروژه های عمرانی در تمام شرایط

 6. توجه به جایگاه و نقش شرکت در مسئولیت های اجتماعی

 7. اهتمام به حفظ محیط زیست و احیاء آن و جلوگیری از فعالیتهای مخرب

 8. حفظ کرامت انسانی کارکنان و کمک به ارتقای سطح توانایی های آنها

 9. تقویت قدرت خلاقیت و ابتکار در دستیابی به فناوری‌های نو و ارتقای سطح آموزش و تربیت نیروی انسانی


هدف:

 •    نامی ماندگار و قابل اعتماد در عرصه عمران و آبادانی کشور